Navigovať do servisuRosina, Pusté 981Telefón+421 949 895 717, +421 948 937 737 E-mailautoservis@danisek.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 až 16.00 So: na objednávku min. 48h dopredu

Profil firmy

Vitajte v Autoservis Danišek,

sme tu pre Vás od roku 2013, odkedy Vám ponúkame širokú škálu servisných a doplnkových služieb. U nás na veku a značke nezáleží, preto sa vždy môžete spoľahnúť len na profesionálnu a odbornú starostlivosť o Vaše vozidlo.

Ako autoservis pre všetky značky vozidiel máme pracovníkov vyškolených na najmodernejšie technológie, ktoré nám dokážu poskytovať a zabezpečovať servis, opravy, diagnostiku, kontrolu elektrických častí, karosárske práce a mnoho ďalších. Komplexná starostlivosť zahŕňa aj samotné poistenie vozidla či likvidáciu spôsobených škôd na Vašom vozidle. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi náhradných dielov.

Vaše súkromné alebo firemné vozidlo dostane u nás tu najlepšiu profesionálnu staroslivosť. Naši zamestnanci sú vždy pripravení pomôcť a poradiť Vám, aby ste dostali tie najlepšie služby a cítili sa na Vašich cestách bezpečne.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.